Stowarzyszenie w mediach

Od chwili powstania Stowarzyszenia pod koniec 2016 roku, jesteśmy stale obecni w mediach lokalnych i ogólnopolskich!

Zainteresowanie budzi przede wszystkim działalność na rzecz społeczności lokalnej, prowadzenie modelarni w Sandomierzu i Tarnobrzegu, gdzie dzieci i osoby dorosłe mogą rozwijać swoją pasję. Modelarstwo, jako elitarne i rzadko spotykane hobby, wymagające zaawansowanych technik i ponadprzeciętnych zdolności manualnych, budzi zainteresowanie samo w sobie. Często relacjonowane są osiągnięcia naszych modelarzy w zawodach na terenie Polski i za granicą. Szczególnie dużo uwagi poświęca się współorganizowanym przez Stowarzyszenie Mistrzostwom Polski Mikromodeli!

Poniżej prezentujemy spis artykułów, wywiadów i audycji radiowych, jakie pojawiły się w powiązaniu z naszą działalnością!
Materiały pojawiały się w formie audycji radiowych lub drukowanych czasopism, jednak większość z nich została opublikowana przez wydawców także na stronach internetowych. Tam, gdzie było to możliwe, umieszczony został link do zewnętrznej strony z materiałem. Mamy świadomość, że nie jesteśmy w stanie śledzić i umieścić na stronie wszystkich informacji prasowych na nasz temat, ale staramy się, aby lista ta była jak najpełniejsza!


Tyg. Nadwiślański


TVL Tel. Lokalna


Modelarz

01.09.2017 – Zapowiedź Mistrzostw Polski Mikromodeli klas C Naviga (Nr 09/2017)
01.10.2017 – Mistrzostwa Polski Mikromodeli klas C Naviga – skrót (Nr 10/2017)
01.11.2017 – Mistrzostwa Polski Mikromodeli klas C Naviga (Nr 11/2017) (1,2,3,4)


Radio Kielce

30.09.2017 – Modelarze na zamku