Warsztaty modelarskie – Sandomierz – ferie zimowe 2017

Już ponad tydzień minął od dnia, kiedy powitaliśmy Nowy Rok, w związku z tym do zimowych ferii zostało już niewiele czasu. Dzieci i młodzież na pewno nie mogą się doczekać wyjazdów na stoki, jednak Ci którzy zostaną w mieście także nie będą się nudzić. Przygotowaliśmy dla Was darmowe, otwarte warsztaty modelarskie!

Kto może wziąć udział?

Zapraszamy do udziału każdego, bez względu na doświadczenie w klejeniu modeli. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, zarówno młodzież, jak i dzieci z podstawówki. Zachęcamy także do przyjścia dorosłych. Dla rodziców i dziadków, którzy w przeszłości kleili lub nadal kleją modele, będzie to doskonała okazja, aby przyprowadzić dzieci i zainteresować ich modelarstwem.

Każdy z uczestników dostanie model kartonowy, zakupiony w wydawnictwie, dobrze wydrukowany, z dokładną instrukcją i w ładnej okładce. Sklejanie zaczniemy razem już w trakcie warsztatów, dlatego dzieci w wieku do 10 lat, prosimy o przybycie z opiekunem, który mógłby nadzorować dziecko w czasie pracy z ostrymi narzędziami i udzielać wsparcia w trakcie budowy modelu. A co jeśli dziecko jest zbyt młode, aby mogło sklejać model? W takim przypadku również zapraszamy do przyjścia. Będzie to okazja do pokazania dziecku na czym polega modelarstwo, oprowadzenia po modelarni i zobaczenia ukończonych przez nas modeli.
Po zakończeniu warsztatów modele otrzymacie na własność, do dokończenia w domu! Przy okazji planujemy konkurs na najładniejszy model, wystarczy tylko ukończyć model i przesłać zdjęcia, szczegóły w trakcie warsztatów.

Jesteście ciekawi jakie modele dla was przygotowaliśmy? Polubcie nasz profil na facebooku i czekajcie na najnowsze informacje!

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

1.02 oraz 8.02 od godziny 1000 do 1200

Modelarnia w budynku Centrum Rekreacji
Portowa 24, 27-600 Sandomierz
Lokalizacja zaznaczona na mapie.
Interesują Cię zajęcia w Tarnobrzegu? Zapraszamy tutaj!

Przyjdziesz? Dołącz do wydarzenia na facebooku i zaproś znajomych do wzięcia udziału!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

dsc_0072