Wyniki konkursu / wręczenie nagród

Konkurs dla początkujących modelarzy

Z nadesłanych zgłoszeń udało nam się wybrać najlepsze. Dziękujemy za udział w konkursie oraz przede wszystkim za chęć zaprezentowania swoich prac. Oczywistym jest, że pierwsze modele nigdy nie będą idealne, ale warto doskonalić swoje umiejętności. Cieszymy się, że możemy pomagać młodym modelarzom w rozwijaniu ich pasji, przede wszystkim dając im łatwy dostęp do modeli. W przypadku tego konkursu wsparł nas w tym wydawca Modelarstwa Kartonowego, który przekazał na nagrody swoje najnowsze opracowania: L.S.N.S. Governor Moore, CSS Stonewall, USS Choctaw.

W prawdzie nikomu nie udało się ukończyć modelu, ale na podstawie otrzymanych zdjęć nagrodziliśmy poniższe zgłoszenia!

Karol

„Mam 17 lat. Modele kleje od 3 lat. Głównie plastiki, teraz zabrałem się za modele z papieru, a to mój pierwszy.”

Piotr

„Mam 11 lat i chodzę do IV klasy, w sumie mam już 7 modeli papierowych, niektóre skończone, inne jeszcze kończę. Wcześniej skleiłem kilka plastikowych modeli. Do sklejania statków zachęcił mnie tata, który sam je sklejał, jak chodził do podstawówki. Bardzo polubiłem sklejanie statków i wolny czas przeznaczam na modelarstwo.”

Szymon

„Nazywam sie Szymon, mam 11 lat. Moja przygoda z modelarstwem zaczęła się ponad rok temu. W klejeniu modeli podoba sie mi to, że podczas sklejania bardzo sie wyciszam. Teraz aktualne sklejam model HMS Alert.”

Z modelarzami skontaktowaliśmy się już mailowo i poinformowaliśmy o możliwości odbioru nagrody! Mamy nadzieję, że wkrótce podzielą się z nami zdjęciami gotowych modeli, które właśnie wygrali. Postaramy się także pokazać Wam zdjęcia z odbioru nagród. A wszystkich, którzy rozpoczynają przygodę z modelarstwem zachęcamy do przesyłania zdjęć swoich prac na naszego maila. Być może Twoje pozakonkursowe zgłoszenie nas zainteresuje i Ciebie także nagrodzimy atrakcyjnym modelem!

Zdjęcia z wręczenia nagród

Jeśli potrzebujesz powiększyć zdjęcia (szczególnie te zorientowane pionowo), kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Pokaż obraz.