Warsztaty modelarskie – Tarnobrzeg – ferie zimowe 2018

Zaczynamy kolejny rok, więc już tradycyjnie, zapraszamy na darmowe warsztaty modelarskie w okresie ferii zimowych. Jednodniowe warsztaty na pewno nie nauczą modelarstwa, ale są doskonałą okazją do przyjścia i spróbowania swoich sił w klejeniu modeli. We współpracy z MOSiR przygotowaliśmy dla was kilkanaście ciekawych wycinanek! Jedna z nich może być pierwszym sklejonym przez Ciebie modelem, więc warto przeznaczyć te kilka godzin i spotkać się z nami 🙂

Kto może wziąć udział?

Zapraszamy do udziału każdego, bez względu na doświadczenie w klejeniu modeli. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, zarówno młodzież, jak i dzieci z podstawówki. Zachęcamy także do przyjścia dorosłych. Dla rodziców i dziadków, którzy w przeszłości kleili lub nadal kleją modele, będzie to doskonała okazja, aby przyprowadzić dzieci i zainteresować ich modelarstwem.

Sklejanie zaczniemy razem już w trakcie warsztatów, dlatego dzieci w wieku do 10 lat, prosimy o przybycie z opiekunem, który mógłby nadzorować dziecko w czasie pracy z ostrymi narzędziami i udzielać wsparcia w trakcie budowy modelu.
Po zakończeniu warsztatów modele otrzymacie na własność, do dokończenia w domu!

Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj o zaglądaniu na naszego facebooka, żeby być na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

06.02 od godziny 900 do około 1200

Modelarnia Tarnobrzeg – koło euroboiska (mapka)

Interesują Cię zajęcia w Sandomierzu? Zajrzyj tutaj!

Przyjdziesz? Zaproś znajomych do wzięcia udziału i przyjdźcie razem!

Galeria zdjęć z warsztatów 2017

Warsztaty okazały się dużym sukcesem, atmosfera była bardzo przyjazna, dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas przy klejeniu modeli!

Jeśli potrzebujesz powiększyć zdjęcia (szczególnie te zorientowane pionowo), kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Pokaż obraz.

dsc_0072