Warsztaty modelarskie – Sandomierz – ferie zimowe 2018

Zaczynamy kolejny rok, więc już tradycyjnie, zapraszamy na darmowe warsztaty modelarskie w okresie ferii zimowych. Tym razem w Sandomierzu spotkamy się dwukrotnie! Warsztaty te na pewno nie nauczą modelarstwa, ale będą doskonałą okazją do przyjścia i spróbowania swoich sił w klejeniu modeli. Przygotowaliśmy dla was kilkanaście całkiem fajnych wycinanek! Jedna z nich może zmienić się w pierwszy sklejony przez Ciebie model, więc warto przeznaczyć te kilka godzin i przyjść na warsztaty 🙂

Kto może wziąć udział?

Zapraszamy do udziału każdego, bez względu na doświadczenie w klejeniu modeli. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, zarówno młodzież, jak i dzieci z podstawówki. Zachęcamy także do przyjścia dorosłych. Dla rodziców i dziadków, którzy w przeszłości kleili lub nadal kleją modele, będzie to doskonała okazja, aby przyprowadzić dzieci i zainteresować ich modelarstwem.

Sklejanie zaczniemy razem już w trakcie warsztatów, dlatego dzieci w wieku do 10 lat, prosimy o przybycie z opiekunem, który mógłby nadzorować dziecko w czasie pracy z ostrymi narzędziami i udzielać wsparcia w trakcie budowy modelu.
Po zakończeniu warsztatów modele otrzymacie na własność, do dokończenia w domu!

Zanim przejdziesz dalej, pamiętaj o zaglądaniu na naszego facebooka, żeby być na bieżąco z najnowszymi informacjami! Gdyby wystąpiły jakieś zmiany, to na pewno tam o nich poinformujemy.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

14.02 od godziny 1000 do około 1300
21.02 od godziny 1000 do około 1300

Modelarnia Sandomierz – Centrum Rekreacji (mapka)

Interesują Cię zajęcia w Tarnobrzegu? Zajrzyj tutaj!

Przyjdziesz? Zaproś znajomych do wzięcia udziału i przyjdźcie razem!

Galeria zdjęć z warsztatów 2017

Warsztaty okazały się dużym sukcesem, atmosfera była bardzo przyjazna, dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas przy klejeniu modeli!

Jeśli potrzebujesz powiększyć zdjęcia (szczególnie te zorientowane pionowo), kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Pokaż obraz.

dsc_0072