Witaj na niezwykłym blogu

Witamy na blogu Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych Dragon

Poniżej znajdziecie kilka uwag przydatnych, aby łatwo i szybko odnaleźć się na naszym blogu. Z czasem, gdy zacznie przybywać nowych informacji, wpisów, relacji i zdjęć, informacje te mogą okazać się bardzo przydatne. Dowiecie się także jakich informacji możecie szukać w każdej z kategorii, co gdzie zostanie umieszczone. Zapraszamy do czytania!

Na temat

Wpisy na blogu będę pisał w dużej części ja, chyba że uda mi się namówić kogoś do napisania czegoś ciekawego za mnie. Nowe wpisy będą publikowane raczej nieregularnie, zależeć będzie to od tego czy będzie potrzeba o czymś napisać. Pisanie zajmuje czas, dużo więcej czasu niż może się wydawać(nawet kilkanaście razy więcej niż przeczytanie wpisu), który w danym czasie może można wykorzystać w lepszy sposób. Mimo wszystko postaramy się dość często publikować dla Was ciekawe informacje. Po drugie chcę, aby wszystko było jak najlepiej dopracowane, a to także zajmuje czas.
Tyle na wstępie, w pasku obok znajdziecie wyszukiwarkę, kilka najnowszych wpisów i kategorie. Co w której znajdziecie? O tym właśnie poniżej.

Kategorie – co gdzie znajdziemy

  • Co się działo w modelarni – jeśli ktoś nas odwiedził, jeśli dostaniemy jakąś paczkę z fajnymi modelami, albo będziemy chcieli się pochwalić czymś stworzonym w naszej modelarni, to wpisy te będą umieszczone właśnie tutaj.
  • Konkursy – nasze osiągnięcia konkursowe umieszczone na tej stronie obejmują najważniejsze informacje o imprezach, przedstawione w skrótowej formie. Luźniejsze informacje, relacje z pozostałych konkursów, będą pojawiały się na blogu w tej kategorii.
  • Stowarzyszenie Dragon – informacje związane z działalnością stowarzyszenia, informacje na temat zebrań, planowanych działań, kierunku rozwoju. W znacznej części mogą być zabezpieczone hasłem.
  • Warsztat – informacje na temat narzędzi, klejów czy innych preparatów, jakie warto używać.

Komentuj

Blog różni się od pozostałych stron także tym, że możesz zamieszczać tu swoje komentarze. Jeśli tylko czujesz taką potrzebę, możesz śmiało podzielić się ze wszystkimi swoją opinią na dany temat. Z czasem będą pojawiały się wpisy dotyczące technik modelarskich, historii i innych. Jeśli masz jakieś pytania, zapytaj w komentarzu, aby inni mający podobne wątpliwości mogli także poznać odpowiedź.

grafika podkreslenie

Ostatnie wpisy

Kategorie

Najpopularniejsze

Wesprzyj nas / Donate