Warsztaty modelarskie – Tarnobrzeg – ferie zimowe 2017

Już ponad tydzień minął od dnia, kiedy powitaliśmy Nowy Rok, w związku z tym do zimowych ferii zostało już niewiele czasu. Dzieci i młodzież na pewno nie mogą się doczekać wyjazdów na stoki, jednak Ci którzy zostaną w mieście także nie będą się nudzić. Przygotowaliśmy dla Was darmowe, otwarte warsztaty modelarskie!

Galeria zdjęć

Warsztaty okazały się dużym sukcesem, atmosfera była bardzo przyjazna, dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas przy klejeniu modeli! Jeszcze więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na facebooku, zapraszamy.

Jeśli potrzebujesz powiększyć zdjęcia (szczególnie te zorientowane pionowo), kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Pokaż obraz.

Kto może wziąć udział?

Zapraszamy do udziału każdego, bez względu na doświadczenie w klejeniu modeli. W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy, zarówno młodzież, jak i dzieci z podstawówki. Zachęcamy także do przyjścia dorosłych. Dla rodziców i dziadków, którzy w przeszłości kleili lub nadal kleją modele, będzie to doskonała okazja, aby przyprowadzić dzieci i zainteresować ich modelarstwem.

Każdy z uczestników dostanie model kartonowy, zakupiony w wydawnictwie, dobrze wydrukowany, z dokładną instrukcją i w ładnej okładce. Sklejanie zaczniemy razem już w trakcie warsztatów, dlatego dzieci w wieku do 10 lat, prosimy o przybycie z opiekunem, który mógłby nadzorować dziecko w czasie pracy z ostrymi narzędziami i udzielać wsparcia w trakcie budowy modelu. A co jeśli dziecko jest zbyt młode, aby mogło sklejać model? W takim przypadku również zapraszamy do przyjścia. Będzie to okazja do pokazania dziecku na czym polega modelarstwo, oprowadzenia po modelarni i zobaczenia ukończonych przez nas modeli.
Po zakończeniu warsztatów modele otrzymacie na własność, do dokończenia w domu! Przy okazji planujemy konkurs na najładniejszy model, wystarczy tylko ukończyć model i przesłać zdjęcia, szczegóły w trakcie warsztatów.

Jesteście ciekawi jakie modele dla was przygotowaliśmy? Polubcie nasz profil na facebooku i czekajcie na najnowsze informacje!

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

26.01 od godziny 1000 do około 1300

Hol hali widowiskowo-sportowej
aleja Niepodległości 2, 39-400 Tarnobrzeg
Interesują Cię zajęcia w Sandomierzu? Zapraszamy tutaj!

Przyjdziesz? Dołącz do wydarzenia na facebooku i zaproś znajomych do wzięcia udziału!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

dsc_0072