Warsztaty modelarskie w Fabryce Ruchu

Zanim zaczniemy, zapraszamy na Mistrzostwa Polski Mikromodeli w Sandomierzu!

Fabryka Ruchu – Sandomierz

Pierwsze takie warsztaty w historii naszego Stowarzyszenia!

W ciągu 3 dni grupa młodych modelarzy sklejała model prostego budynku. Warsztaty były dla nas dużym wyzwaniem z kilku względów. Zależało nam na tym, aby po 12 godzinach pracy, każdy wyszedł z zajęć z gotowym modelem. Do tej pory nie mieliśmy możliwości pracować z tak dużą grupką dzieci w takim wieku. Ale jak widać na ostatnich zdjęciach udało się i każdy z uśmiechem na twarzy prezentuje sklejony przez siebie model!

Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie okazja spotkać się na kolejnych warsztatach. Być może także z nowymi modelarzami! Biorąc pod uwagę zaangażowanie dzieci i radość, jaką sprawiło im sklejanie modeli, jesteśmy bardzo zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni. Liczymy, że coraz więcej rodziców będzie chciało zapewnić pociechom ciekawe, weekendowe zajęcie, dzięki czemu będziemy mieli możliwość częstszej organizacji podobnych warsztatów i tym samym częstszych spotkań z tak radosnymi modelarzami!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, uśmiech na twarzach dzieci mówi wszystko!

Jeśli potrzebujesz powiększyć zdjęcia (szczególnie te zorientowane pionowo), kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Pokaż obraz.