Konkurs dla początkujących!

Witamy wszystkich zainteresowanych! Być może pamiętacie jeszcze zimowe warsztaty, na których blisko 30 osób otrzymało od nas modele do sklejania. Może Ty także byłeś uczestnikiem warsztatów? Jak pamiętacie, aby zachęcić dzieci i młodzież do sklejenia modeli do końca, obiecaliśmy wtedy konkurs. Daliśmy wam ponad 2 miesiące na ukończenie prac.

Zanim przejdziemy do zasad konkursu i przygotowanych nagród, zapraszamy do obejrzenia galerii z warsztatów tutaj!

Przygotowane nagrody

Dla autorów najlepszych modeli przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, m.in. będą to okręty L.S.N.S. Governor Moore i CSS Stonewall z magazynu Modelarstwo Kartonowe (wydawnictwo ProArte) oraz Mary Arctica wydana przez JSC.
Wszystkie modele zaprojektowane zostały z myślą o średnio zaawansowanych modelarzach, także będą idealne dla każdego kto rozpoczyna przygodę z modelarstwem. Poniżej przedstawiamy zdjęcia okładek modeli!
Co zrobić, aby wygrać te atrakcyjne modele? Czytaj poniżej!

Zasady konkursu

Konkurs zaplanowany został głównie z myślą o osobach, które wzięły udział w zimowych warsztatach modelarskich, ale zachęcamy także inne początkujących modelarzy do wzięcia udziału w konkursie!
Wystarczy, że prześlesz na adres kontakt@sdragon.pl wiadomość zawierającą:

  • Zdjęcia Twojego modelu – tego, który otrzymaliście od nas na warsztatach lub innego. Pamiętajcie, aby wysłać jak najwięcej ładnie wykonanych zdjęć, na ich podstawie ocenimy waszą pracę!
  • W tytule wiadomości wpisz ‚Konkurs – wiosna 2017’.
  • Napisz kilka zdań o sobie: jak się nazywasz, ile masz lat, co podoba Ci się w klejeniu modeli, jaki model chcesz skleić jako kolejny.

Tyle wystarczy, żeby móc wygrać przedstawione powyżej modele! Być może przesłane zdjęcia umieścimy także w galerii na naszej stronie.
Na nagrody zaplanowaliśmy 5 atrakcyjnych wycinanek, jednak w zależności od liczby zgłoszeń być może uda nam się nagrodzić każdego, kto prześle zdjęcia sklejonego przez siebie modelu!

Zdjęcia można wysyłać do końca kwietnia 2017 roku, nie czekajcie!